• cs
  • en
  • de
  • ru

Hotel Erlec Vás vítá v nejsevernějším městě České republiky

Privátní historický, nekuřácký hotýlkek Erlec se nachází "V SEVERNÍM KRÁLOVSTVÍ", ve Šluknově, nedaleko Česko-Saského Švýcarska, Labských pískovců, Lužických hor a Žitavského pohoří. Poznejte zdejší kraj s bohatou historii, navštivte dosud málo objevené srdce Evropy.

Nabízíme ubytování za přiměřenou cenu v 10 pokojích (dvou a tří lůžkových), které jsou vybaveny stylovým nábytkem a samostatným sociálním zařízením. Wi-Fi připojení po celém objektu, k dispozici jsou kancelářské služby a vybavená společenská místnost. Po domluvě je možné vyhovět Vašim nadstandardním požadavkům. 

Restaurace podává po předchozím objednání baštu z lokálních farmářských produktů. Náš bar nabízí koktejly, dobrá vína a výborné točené pivo Kocour z místního pivovaru. Zabavit se můžete kulečníkem, šipkami a na našem dvorku s grilem si můžete zakouřit. Nabízíme prodej suvenýrů a map, zároveň rádi poradíme s výběrem vhodných výletů k přírodním zajímavostem a památkám v okolí. 

Hotýlek je naprosto ideální pro pořádaní privátních akci všeho druhu.

Šluknovsko a turistika :   http://www.lokalni-ekonomika.cz/ccr/turistika-sluknovsko.html

Novinky
24.6.2016
ZÁMECKÉ SLAVNOSTI na Zámku..Super

http://www.mesto-sluknov.cz/skins/sluknov2/images/kalendar_pdf_446.pdf

23.6.2016
116. Deutscher Wandertag in Sebnitz - Sächsischen Schweiz

Im Jahr 2016 kommt Sebnitz an die Reihe. Vom 22. bis 27. Juni 2016 wird die berühmte Kunstblumenstadt deutsche Wanderhauptstadt sein.